Nesten

    Nesten 1e Alfabet
Letter Jaar Vader Moeder
A 1994 Kevin from Black Home Myrthe du Petit Coeur d’Or
B 1994 Hurry-Berry van ’t Belgisch Schoon Jisca van ’t Belgisch Schoon
C 1995 Aaron de Palaemon Quispel of The Two
D 1995 Buddy van Lana’s Hof Myrthe du Petit Coeur d’Or
E 1995 Saxe des Terres Bergères Jisca van ’t Belgisch Schoon
F 1996 Saxe des Terres Bergères Jeddah van ’t Belgisch Schoon
G 1996 Quantas van de Hoge Laer Quispel of The Two
H 1997 Jason de la Douce Plaine Jisca van ’t Belgisch Schoon
I 1998 Quantas van de Hoge Laer Claudie Marajuyo
J 1998 Jason de la Douce Plaine Jisca van ’t Belgisch Schoon
K 1999 Tsisco van de Hoge Laer Gipsy Marajuyo
L 1999 Marcin de la Douce Plaine Quispel of The Two
M 1999 Boetsch de Bruine Buck Balou Marajuyo
N 1999 Charles Marajuyo Xavin van ’t Belgisch Schoon
O 2000 Tsisco van de Hoge Laer Claudie Marajuyo
P 2000 Darco-Macy van Lana’s Hof Hinsley Marajuyo
Q 2000 Norman de d’Artamas Gipsy Marajuyo
R 2001 Adoerak van de Swinse Scheper Quispel of The Two
S 2001 Brando-Holly van het Lochtersnest Joyce Marajuyo
T 2001 Vison des Terres Bergères Jisca van ’t Belgisch Schoon
U 2001 Shadow de Bruine Buck Xavin van ’t Belgisch Schoon
V 2002 Victor-Macy van Lana’s Hof Claudie Marajuyo
W 2002 Zhar du Pré du Vieux Pont Gipsy Marajuyo
X 2003 Brando-Holly van het Lochtersnest Pascha Marajuyo
Y 2003 Zhar du Pré du Vieux Pont Hedda Marajuyo
Z 2003 Jesmar Jarrèll Marajuyo Orange Marajuyo

    Nesten 2e Alfabet
Letter Jaar Vader Moeder
A2 2004 Charles Marajuyo Joyce Marajuyo
B2 2004 Vulkan Markus Marajuyo Hinsley Marajuyo
C2 2005 Charles Marajuyo Pascha Marajuyo
D2 2005 Renzo des Étangs Sauvages Orange Marajuyo
E2 2005 Ouragan du Parc de Pathyvel Reiko Marajuyo
F2 2005 Raven de la Fureur du Crépuscule Toya Marajuyo
G2 2006 Charles Marajuyo Pascha Marajuyo
H2 2006 Saphir II du Domaine de Turnago Villares Zindy Marajuyo
I2 2006 Rival de la Fureur du Crépuscule Xorry Marajuyo
J2 2007 Violet-le-Duc de la Forêt d’Olifan Pascha Marajuyo
K2 2007 Ulius du Clos des Agapornis Érotique Marajuyo
L2 2007 Danko Marajuyo Toya Marajuyo
M2 2008 Ulius du Clos des Agapornis Reiko Marajuyo
N2 2008 Talisman de d’Artamas Orange Marajuyo
O2 2008 Danko Marajuyo Femly Marajuyo
P2 2008 Tenessy de la Fureur du Crépuscule Zindy Marajuyo
Q2 2009 Danko Marajuyo Reiko Marajuyo
R2 2009 Vigor de Condivicnum Érotique Marajuyo
S2 2009 Very Good de Brunalines Toya Marajuyo
T2 2010 Danko Marajuyo Femly Marajuyo
U2 2010 Item Marajuyo Kita Marajuyo
V2 2010 Charme-Noir de la Closerie de Yenda Ousha Marajuyo
W2 2011 Damon du Bois du Tôt Liquid Marajuyo
X2 2011 Arko de la Vallée des Sortilèges Illusion Marajuyo
Y2 2011 Charme-Noir de la Closerie de Yenda Érotique Marajuyo
Z2 2012 Fléroï Clos du Bois Sauvage Paris Marajuyo
         

    Nesten 3e Alfabet
Letter Jaar Vader Moeder
A3 2012 Danko Marajuyo Illusion Marajuyo
B3 2012 Xanova Wolf Walker Liquid Marajuyo
C3 2013 Xanova Wolf Walke Ousha Marajuyo
D3 2013 Yoker Marajuyo Paris Marajuyo
E3 2014 Falcon du Bois du Tôt Kita Marajuyo
F3 2014 H’Ouragan des Pistes Noires Xolid Xorry Marajuyo
G3 2014 Yoker Marajuyo Liquid Marajuyo
H3 2014 H’Ouragan des Pistes Noires Illusion Marajuyo
I3 2015 E’Rayas du Pampre Sacré Kita Marajuyo
J3 2015 Yoker Marajuyo Liquid Marajuyo
K3 2015 Eiko Balpoa Paris Marajuyo
L3 2016 Yoker Marajuyo Ousha Marajuyo
M3 2016 Eiko Balpoa Xolid Xorry Marajuyo
N3 2017 Jules de la Forêt d’Olifan Hailey Marajuyo
O3 2017 Icare des Jardins d’Ebène Xolid Xorry Marajuyo
P3 2018 Catch on Fire de Tizin Tychka Lenay Marajuyo
Q3 2019 Orion de Belliamici Hailey Marajuyo
R3 2019 Jango du Château de Groenendael Xolid Xorry Marajuyo
S3 2019 Catch on Fire de Tizin Tychka Lenay Marajuyo
T3 2020 Quim de Belliamici Hailey Marajuyo
U3 2020 Influence-Royal-Duc du Paradis des Anges Gardiens Lenay Marajuyo
V3      
W3      
X3      
Y3      
Z3